Tabela opłat 2022

Komentarze (12)

• Duhr Marcin Data dodania: 5 dni temu Oceń: 0 + / -

provocante

Porozumienie jest dostępne na wedkuje.pl
    Brak Poznania oczywiście.
    Tylko Wrocław!

kaliszfornijczyk

Jest 14 stycznia. Kiedy wielmożny zarząd okręgu Kalisz zechce opublikować porozumienia na rok 2022 ???

• mat90 Data dodania: 6 dni temu Oceń: 0 + / -

porozumienia można już znaleźć w Google ale nie ma za bardzo się czym chwalić bo bez dopłat jest tylko Tarnów

• x Roman Data dodania: 8 dni temu Oceń: 0 + / -

zamela

Jak komuś zalezy na oszczędnościach w czasach PRL II to można minimalizować koszty czyli :

opłata główna w okręgu SIERADZ
    dopłata za ..... Kalisz 20zł
    dopłata za Konin 88zł i jest kawałek Warty bez proszenia się tych ż...w z Poznania .

• x Roman Data dodania: 12 dni temu Oceń: 0 + / -

zamela

7 styczeń
    początek sezonu chciałbym opłacić kartę ale nie ma porozumień i gdzie ja mam teraz wykupić licencje ?? kupię w okręgu YYdowskim Kalisz po czym okaże się że nie ma ani jednego porozumienia ( porozumienie = brak dopłat) i co nie da się OD zakupić , oddać opłaty ani wykupić drugiej w innym okręgu .
    Jeśli już te pokurcze rodem z klubu Karakana i Arona chcą tak dymać wędkarzy to niech zostaną te dopłaty na inne okręgi ale z urzędu 10-20zł za okręg na rok przy czym kalisz 5zł bo to gówno z karpiami a 20 powiedzmy Opole gdzie woda jest i ryby są .
    Kolejna sprawa niech okręg wreszcie zrobi porządek z karpiarzami i amurarzami na zbiornikach zaporowych z wywożeniem zestawów na odległość większą jak 50m - to są podstawy RAPRu
    i może by tak nie zarybiać karipami , amurami a w zamian wrzucić ogromne ilości szczupaka , lina , sandacza bo tych ryb praktycznie nie ma w ogóle zwłaszcza sandaczy brak zarówno małych jak i dużych i mówię o tym od 6 lat że nie lowi się w sezonie ani sztuki.

• Duhr Marcin Data dodania: 13 dni temu Oceń: 0 + / -

provocante

Witam.
    Ile w tamtym roku kosztowala karta pelna?
    Nie opłacałem bo nie było porozumienia z Poznaniem.
    Może w tym roku będą normalne porozumienia!
    Powinniśmy mieć dostęp do Warty lub Odry i to najlepiej bez dodatkowych doplat.
    A nie tylko marna Prosna

• lukkul8233 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

Pewnie znowu się "nie porozumieli" ;) szkoda nerwów...najważniejsza tabela opłat, byle sianko się zgadzało :)

• Łukasz Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

Witam kolegów, zbliża się koniec roku więc mam pytanie czy w przyszłym roku będą jakieś porozumienia np pomiędzy pzw Kalisz a pzw Poznań?

• lukkul8233 Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

Też przyłączam się do kolegi, pytanie do PZW Kalisz, kiedy zostaną udostępnione do wiadomości publicznej porozumienia na rok 2022?

• Kasprzak Jakub Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

Pytanie do Zarządu: czy kupowanie 1,3 ... dniowych składek dla wędkarzy poprzez e-zezwolenia zostało zmienione na korzyść wędkarzy czy nadal jest na niekorzyść. Tłumaczę w czym rzecz: czy nadal obowiązują godz. 00:00-23:59 czy można zaznaczyć o której zaczynam wędkować i o której kończę i wtedy jest doba/dzień. W jeżeli nadal obowiązują w/w godziny to jest to jawna działanie na niekorzyść osoby wędkującej, bo który wędkarz chcący wykorzystać opłatę pojedzie w nocy i zacznie łowić po godz 24:00 i będzie siedział do 23:59. Przeważnie się jedzie rano na kilka godz lub na nocke i w tym przypadku trzeba wykupić 2 dni i to jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co się musi stać, żeby PZW zaczęło być związkiem dla wędkarzy a nie przeciw. Czy muszą powstawać następne komercje, żeby PZW padło. Ludzie obudźcie się tam.

• Naitsyrk Naitsyrk Data dodania: 1 miesiąc temu Oceń: 0 + / -

Tabela opłat jest...a porozumień? czy kolejny rok jesteście tak nieudolni?