Zaproszenie na XXV Zawody o Puchar Wodnika 2024

Klub Spinningowy Wodnik Ostrów Wielkopolski zaprasza na: ,,XXV Ogólnopolskie Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Wodnika"

Warunki udziału:

Zgłoszenie uczestnictwa: do dnia 26 maja 2024 roku (niedziela). Wpłata w wysokości 120 zł, którą przyjmuje Skarbnik Klubu Wodnik - Karol Nawrot (tel. 692 994 175) . Wpłata w dniu zawodów po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu ze Skarbnikiem.

UWAGA!
Udział w zawodach tylko po wcześniejszym zgłoszeniu. Liczba uczestników ograniczona.

Data i miejsce zbiórki:

2 czerwca 2024 roku o godzinie 6:00 . Pogorzelica, gmina Żerków, powiat Jarocin - lewy brzeg Warty przy sekretariacie zawodów.

Teren zawodów:

Woda PZW Poznań. Odcinek rzeki Warty (tylko główne koryto rzeki) od 338 km aż do ujścia Prosny.

Wiadomości ogólne:

Zawody rozgrywane będą na "żywej rybie" - pomiar ryb na matach. Zawodnicy są zobowiązani do posiadania aparatu fotograficznego bądź telefonu z funkcją aparatu. Zawody będą rozgrywane w jednej turze według programu minutowego oraz regulaminu zawodów. Ubezpieczenie NW - we własnym zakresie.

Przewidujemy liczne i ciekawe nagrody (m.in.: wędzisko spinningowe z pracowni HubRods - Hubert Midera).

Serdecznie zapraszamy !

Informacje i zapisy:

Skarbnik Klubu - Karol Nawrot (692 994 175)