Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Władze Okręgu

ZARZĄD OKRĘGU PZW W KALISZU

  1. Staszak Paweł Prezes (Koło Ostrów Miasto)

  2. Grzech Leszek Vce Prezes (Koło Jarocin Miasto)

  3. Nawrot Karol Sekretarz (Koło Ostrów Górecznik)

  4. Młynarczyk Waldemar Skarbnik (Koło Krotoszyn Miasto)

  5. Domagalski Andrzej Członek Prezydium (Koło Zbiersk)

  6. Górka Zbyszek Członek Prezydium (Koło Kalisz WSK)

  7. Bak Andrzej Członek Zarządu (Koło Gołuchów)

  8. Berek Mariusz Członek Zarządu (Koło Sośnie)

  9. Brzeziński Marian Członek Zarządu (Koło Skalmierzyce)

  10. Dembek Roman Członek Zarządu (Koło Grabów)

  11. Francik Krzysztof Członek Zarządu (Koło Krotoszyn Kolejarz)

  12. Grześkowiak Adam Członek Zarządu (Koło Kępno)

  13. Hofman Krzysztof Członek Zarządu (Koło Kalisz Pasja)

  14. Kuchta Sławomir Członek Zarządu (Koło Doruchów)

  15. Kwiatkowski Marek Członek Zarządu (Koło Jarocin Jafo)

  16. Łukowski Tadeusz Członek Zarządu (Koło Kotlin)

  17. Misiewicz Krystian Członek Zarządu (Koło Syców)

  18. Nowak Grzegorz Członek Zarządu (Koło Bolesławiec)

  19. Nowak Robert Członek Zarządu (Koło Jaraczewo)

  20. Polit Zdzisław Członek Zarządu (Koło Ostrów Miasto)

  21. Sroka Paweł Członek Zarządu (Koło Wieruszów Miasto)

  22. Tokarek Bartosz Członek Zarządu (Koło Opatówek)

  23. Woźny Ferdynad Członek Zarządu (Koło Krotoszyn PZL)

  24. Zmyślony Przemysław Członek Zarządu (Koło Złoty Karaś Ostrów )

 

 

RZECZNIK ZARZĄDU OKRĘGU

Hickiewicz Andrzej (Koło Odolanów)

 

 

OKRĘGOWA KOMISJA REWIZYJNA

  1. Burzała Janusz Przewodniczący (Koło Ostrów II)

  2. Fokt Wiesław Vce Przewodniczący (Koło Zbiersk)

  3. Baszczyński Bartłomiej Sekretarz (Koło Kalisz Pasja)

  4. Dobień Zbigniew Członek (Koło Kępno)

  5. Drygas Andrzej Członek (Koło Krotoszyn Ceramik)

  6. Kożuch Andrzej Członek (Koło Jarocin Jafo)

  7. Kuśnierczyk Zygmunt Członek (Koło Doruchów)

 

 

 

OKRĘGOWY SĄD KOLEŻEŃSKI

  1. Krawczyk Tomasz Przewodniczący (Koło Jarocin Miasto)

  2. Waszak Wojciech Vce Przewodniczący (Koło Żerków)

  3. Górka Przemysław Sekretatrz (Koło Kalisz WSK)

  4. Jackowski Marian Członek (Koło Ostrów ZAP)

  5. Nowacki Sławomir Członek (Koło Witaszyce)

  6. Mamys Marcin Arkadiusz Członek (Koło Ostrzeszów)

  7. Wójcikowski Robert Członek (Koło Bolesławiec)

     

 

     

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia